דפי מידע

דף מידע 3746

מס' 3746, יום שישי, כ בטבת, 28.12.2018

שבת שלום וסופ"ש אחרון שמח ל-2018 

מענף המזון: הערב אוכלים בבית 
מטבח הבישול עדיין בשיפוצים, ואנו ממשיכים לעבוד כפי שעבדנו בשבועיים האחרונים – ומגישים אוכל מקייטרינג .הערב (שישי) וגם בשישי הבא – חדר האוכל יהיה סגור בערב. ארוחת צהריים כרגיל. תודה על הסבלנות והתמיכה  ברק והצוות

חוג הנוער 2000 חוגג 
ביום שלישי 1.1.2019 נחגוג סוף שנה ותחילתה של חדשה. בתוכנית: הורה היאחזות,  שירים במדים – סיפורן של הלהקות הצבאיות, מפגש סיפור וזמר עם ד"ר שמואליק טסלר חוקר הזמר העברי, בשיתוף עם הזמר חנן מזור.נפגשים במועדון בשעה 8:45 לארוחת בוקר קלה, קפה ועוגה. 9:45 סיום הארוחה,10:00 תחילת המופע. נשמח לחגוג ביחד. להתראות, צוות הבנות

הפסטימאלכה: ערב רוקנרול משוגע בפאב
הערב, שישי, מופע חד-פעמי בחסות התק"מ 11: להקת "המאלכות" בהופעה אחרונה בסבב ההופעות הנוכחי, מארחים את להקות "המם אותי "ו"נסיכות הנילוס".20:30 פתיחת דלתות.  21:00 המם אותי.  21:15 נסיכות הנילוס. 21:30 המאלכות.
לאחר ההופעות ממשיכים למסיבה מטורפת.
חברי להקת "המם אותי" – אורי גלזן, ערן שיפריס, ישי לבינגר, אסף גינדין ובועז חכלילי.
חברי להקת "המאלכות" – עומר שיפריס, ערן שיפריס, עפר דגן, דן לבנטל ואסף רוטמן.

מסיבה: 2019 מגיעה לתק"מ 
יום שני 31.12 מקבלים שנה בלב שמח. סושי, סנגריה חמה ורחבה מלאה .מ-20:30 בפאב .

משולחן ועדת ישוב: שער צפון
בהמשך לבחינת פתרונות ולכוונה להתקין החודש מחסומים מהירים בשער ,התכנסה הוועדה שוב לבחון לעומק את פרטי היישום, והגיעה למסקנה כי כל החלופות שנדונו ונשקלו עד כה אינן עונות על הדילמות שעולות וביניהן:
מחסומים קלים מועדים לתקלות ולחבלות מרובות. הניסיון מלמד כי בנוסף להשקעה יידרשו תחזוקה ותפעול שוטף בעלות גבוהה לאורך השנה .
פתיחה באמצעות טלפון תייצר בעיית תנועה (שיירות) לפני ואחרי השער, ולא תמנע מעבר של רכבים מהסביבה.
פתיחה באמצעות צילום מספרי רכב כרוכה בעלות גבוהה מאוד, וההשקעה אינה כדאית אל מול הסיכון שהמחסום לא יהווה פתרון לאורך זמן.
עם אכלוס שכונת הכדורגל והקרבה המשמעותית (מטרים בודדים) של הבתים המקבילים לכביש ,תחריף בעיית התנועה בהיות הכביש ציר תנועה ראשי ליציאה ולכניסה אל הישוב .
משיקולים אלה ועוד, הוחלט כי השער ימשיך לפעול במתכונת הנוכחית: פתיחה בהרשאה טלפונית בימי שישי, שבת וחגים, וכן בכל ערב מהשעה 19:00 ועד 22:00. הוועדה תמשיך לבדוק חלופות, במידה ויימצא פתרון ראוי ומעשי, נעדכן.
הרחבת שעות פתיחת השער תיבחן לפי הצורך ובאם תהיה אפשרות לתכנת בצורה מכנית את פתיחת השער בשעות מוגדרות.

הסלון למוזיקה קאמרית: לקונצרט
ביום חמישי 3.1 נארח רביעיית פסנתר בינלאומית ביצירות מאת מוצרט וברהמס.
פתיחת דלתות בשעה 19:15, תחילת הקונצרט בשעה 20:00. מוזמנים בחום.

חדר הכושר: לקראת שדרוג משמעותי
בחודש האחרון אנו במשא ומתן עם חברה לציוד לחדרי כושר כדי לשדרג את חדר הכושר באופן משמעותי. בימים אלו אנו לקראת סגירת עסקה שמשמעותה היא החלפת כל המתקנים הקיימים במתקנים חדשים או מחודשים, וקנייתם בתשלומים כנגד תשלום מנוי(ללא השתתפות הקיבוץ).
האחריות של החברה על המתקנים היא לתקופה של שנתיים ושלושה חודשים. המשמעות עבור המתאמנים הקבועים וחברי נען היא חדר כושר חדש ועדכני, עם מכשירים איכותיים ומתוחזקים היטב.כדי לאפשר את השדרוג יעלה מחיר המנוי ל-100 ש"ח לחודש .

חשוב להבין שהמשך התנהלות במתכונת הנוכחית, ללא יכולת שדרוג, תיקון או רכישה, ילך חדר הכושר ויאבד מכשירים עד שידעך לגמרי – וחבל. מגיע לחברי נען חדר כושר ראוי.בנוסף, אנו מאמינים שהמהלך יגרום להצטרפות חברים נוספים למעגל המתאמנים.נשמח לשמוע פידבקים מכם לגבי המהלך שעתיד לקרות בתחילת ינואר.מוזמנים לפנות אלינו – אורי ברקאי ,רז ארליך ורעיה בן אברהם

קופת בית: סוגרת שנה
מיום שלישי 1.1 עד יום חמישי 3.1 (כולל), קופת בית תהיה סגורה לצורך סגירת 2018.

מקום בלב הקהילה: בית הדרים מחכה למתנדבים
נשמח מאוד לחברים שיבואו אלינו לשמח את הדיירים, בכל תחום שרק תרצו – שיחה, יצירה ,בישול, וכל מה שתוכלו לתרום בו מעצמכם לשעה קלה אך חשובה ומשמעותית מאוד לדיירים. זה יכול להיות מפגש קבוע או חד-פעמי, מה שמתאים לכם. אפשר להתקשר אליי להתייעץ 4572056 – 052.הדס פוקס

סיעור מוחות במעבדה: קול קורא לאוהבי טבע
בשישי הבא ,4.1 בשעה 10:30 נקיים במעבדה מפגש חשיבה משותף; נחפש את הדרכים המתאימות להעביר את האהבה לטבע לדורות הבאים, ולהנגיש בצורה הטובה ביותר את אוצרות המקום לקהילה. המעוניינים להיות שותפים מוזמנים ליצור איתנו קשר:
דפנה גונר 4204788 – 052, עפרה וידן 5612245 – 054

מי הזיז את העכבר שלי: מכרסמים של חורף
תקופת החורף מתאפיינת בכניסה של מכרסמים כמו עכברים וחולדות אל תוך מבנים. מי שסובל מבעיית מכרסמים בבית או מכל בעיה תברואתית אחרת מוזמן לפנות למשרד הבינוי או ליצור קשר ישירות עם שלומי המדביר בטלפון 7474223-050. להזכירכם, הדברת מזיקים בתוך הבית היא על חשבון החבר. לנוחיותכם ,ניתן לשלם למדביר במזומן או דרך התקציב. בכל שאלה או בעיה בנושא אפשר לפנות כמובן גם למשרד הבינוי. צוות התברואה

קבוצת הורים למתבגרים: סדנה של מכון אדלר בנען
הזמנה להורי החטיבה הבוגרת (י'-י"ב): בקרוב תיפתח בנען סדנה מיוחדת להורים למתבגרים.
המנחה, מיכל הראל, בעלת ניסיון רב כמנחת קבוצות הורים ויועצת משפחתית, A.M בחינוך.
הסדנה בת 5 מפגשים והיא מטעם מכון אדלר ובמימון המועצה האזורית גזר. עלות לחברי נען 100 ₪  לבית אב .מיכל תדבר על מאפייני הגיל ,ותיתן כלים מעשיים לתקשורת טובה עם המתבגרים, להעצמתם בתהליך שהם עוברים, להתמודדות יעילה שלנו ההורים עם התגובות, ולשיפור האווירה הכללית בבית .המפגשים יתקיימו בנען בימי שלישי בשעה 20:00 בתאריכים:
.26/2 ,19/2 ,12/2 ,5/2 ,29/1
ההרשמה בעיצומה ואתם עדיין יכולים להצטרף. מומלץ!
לפרטים נוספים ולהרשמה: לימור אלי במייל limorevaha@naan.co.il או 6931190 – 052.
בכוונתנו להביא בהמשך סדנאות והרצאות נוספות להורים לילדים צעירים יותר. בהצלחה ובהנאה ,לימור אלי ודלית ברנד

שורה להשראה
"התחילו על ידי עשיית מה שצריך, ואז עשו מה שאפשר, ופתאום תעשו את הבלתי אפשרי"