דפי מידע

דף מידע 3738

מס' 3738. יום שישי, כד חשוון, 2.11.18

שבת שלום

אסיפות תוכנית אסטרטגית: עדכון
השבוע התקיימו 2 אסיפות בנושא התוכנית האסטרטגית לעסקי נען. באסיפה מס '2 (שנערכה ביום שני) הציג הדירקטוריון הכלכלי תמצית של התוכנית ומסמך ההחלטות הנגזרות ממנה. לאחר מכן הציגו חברים התייחסויות והצעות. הדיון המשיך באסיפה מס '3 (שנערכה ביום רביעי) וטרם הסתיים.
אסיפה נוספת בנושא (מס '4) תתקיים ביום רביעי הקרוב ,7.11, בשעה 20:30 במועדון. אנו מתכוונים לסיים את הדיון בנושא באסיפה המתוכננת ולאשר בסופה את ההצעות היורדות לקלפי. חברים שעדיין מבקשים להגיש הצעות מתבקשים להעבירן לעירית עד סוף יום ראשון.
סדר היום לאסיפה ביום רביעי 7.11:
1. קבלה לחברות – אישור העברת מועמדים לקלפי: שחר אמון (בן זוגה של ענת גרסטל) , עמרי שאשא (בן זוגה של שקד קרן), דגן סדרינס (בן זוגה של עומר קרן.)

2. תוכנית אסטרטגית לעסקים – דיון ואישור העברת הצעות לקלפי

בחירות למועצה: תוצאות ההצבעה בנען
סה"כ הצביעו: 918 חלוקת הקולות בקלפי נען:
• רותם ידלין 612 – 67%
• שוקי רגב 160 – 17%
• פטר וויס 105 – 11%
• אורן אבלה 29 – 3%
• פסולים 11 – 1%
במערכת הבחירות שהתקיימה השבוע והסתיימה במהפך זכינו למעורבות עמוקה של חברי נען, אשר התבטאה גם בהצבעה מאסיבית בקלפי. ואכן התוצאות מראות שלנען יש תרומה משמעותית בבחירתה של רותם ידלין לראשות המועצה.
תודה לאהרל'ה פוקס, לחיה נוטקין, על התמודדותם למליאה. חיה נבחרה כנציגת נען במליאת המועצה .
אנו מברכים אותה ובטוחים שנשתף פעולה לטובת הקיבוץ ותושביו.
תודה לפטר וייס על שנים רבות של עשייה מבורכת למען יישובי ותושבי המועצה .
תודה גדולה ליובל אנוך, נציגנו במועצה וסגן ראש המועצה במשך שנים ארוכות, על תרומתו החשובה והמשמעותית לנען בפרט וליישובי ותושבי המועצה כולה. בהערכה ובהוקרה.
צוות הניהול

ראשת מועצה בגזר
מילים של תודה לצוות הניהול של נען שראה את התמונה הגדולה .
שהבין את המשמעות למערכת הבחירות של רותם בתמיכת הנהלת קיבוץ נען. בחרתם להיות הראשונים לתמוך ברוח חדשה ובמועמדת שהזמינה והציעה שותפות אמיתית – שקופה וערכית בהנהגת המועצה. בכל ישוב וקיבוץ, בכל חוג בית ושיחות עם תושבי המועצה, ראינו והרגשנו את ההשפעה והחשיבות של האמירה שלכם .
בזכותכם, רבים במושבים בישובים ובקיבוצים העזו ולא פחדו ובחרו רותם. יש לכם הרבה זכויות בשינוי ובדרך החדשה שתהיה כעת בניהול ובחיים של תושבי המועצה. הייתם אמיצים ו"המעז מנצח."
עם הערכה גדולה ,רותם ידלין ואהרל'ה פוקס .

מהתרבות: שני אירועים
"מחנה השלום לאחר רצח רבין" – ביום שני 4/11, במועדון .20:00 התכנסות, 20:15 מתחילים.
מוזמנים להרצאה מרתקת עם גברי ברגיל, יו"ר המכינה הקדם צבאית על שם רבין ז"ל ויו"ר מכללת אורנים, לשעבר מזכ"ל התנועה הקיבוצית. ההרצאה מתאימה לכל גיל, ובעיקר למי שחשוב לו לזכור ולא לשכוח.
ערב יהודה אורן – ערב שכולו מוסיקה וקסם. והפעם נארח את שני בניו המוכשרים של זמר מאוד מפורסם. יום שישי,11/16, במועדון. 21:00 קפה ועוגה, 21:30 מתחילים.

מי הזיז את הספר שלי: הספרייה הניידת יוצאת לדרך
ממש בימים אלו אנחנו אורזים את תכולת הספרייה לאפסון לזמן השיפוצים, עד שנעבור למשכן החדש .
כדי שתוכלו להמשיך לקרוא בכיף גם בתקופת ביניים זו, תחכה לכם ברחבי נען "הספרייה הניידת". מה זה אומר? פשוט ומשמח: במקומות שונים בקיבוץ יוצבו עמדות החלפת ספרים. אתם באים מתי שבא לכם, בוחרים ספר, לוקחים הביתה, קוראים ומחזירים לאחת העמדות. אם ממש התלהבתם מהספר תוכלו אפילו לרכוש אותו תמורת 10 ₪ באמצעות רישום בעמדות. הכול על בסיס אמון. והעיקר שנצליח לשמור על האוצרות שכולם יהנו. מיקומי עמדות הספרייה הניידת: מזכירות, בית שקמה, חדר אוכל, מרפאה, כולבו ,מאפייה. הפתיחה במהלך שבוע הבא. בכל שאלה מוזמנים לפנות לכנרת .

זמן אישה: אלון ניקסון ועולם הדראג
ביום שני 12/11 נארח במועדון את אלון ניקסון שישתף בסיפורו האישי, בחוויותיו מעולם הדראג הישראלי, למה חשוב לדעתו לקיים מופעי דראג מחוץ לגבולות תל אביב, ומה חלומותיו לעתיד.
לפני הפגישה עם אלון, תציג מיה קסטרו את האתר "סיפור מקומי "– סיפורה של נען על ציר הזמן ,שהושק בחג נען, ואת האפשרויות הגלומות בו. מתחילים בשעה 10:00.
מחכות לכם, צוות הבנות

טיול חוג הנוער 2000: אומנות וחקלאות
ביום שני 19.11 נצא לביקור בעין יהב: אומנות וחקלאות. נבקר במתחם של דליה מטמון, בביתה של הפסלת צ'צ'ה ז"ל, במרכז המבקרים בבית הדבש, ובחצרם של רינה וגידי קליין – איתם נצא עם האוטובוס לשדות ולחממות. מצפה לנו יום טיול ארוך ומתאים לכל הסקרנים .
הרשמה אצל רותי כוכבא, בבקשה במסרון או בווטסאפ 6741011 – 054

מהוועדה הירוקה: מכשירי חשמל ואלקטרוניקה
נקודת מיחזור מוצרי חשמל ואלקטרוניקה עברה דירה ונמצאת מעתה ליד מחסן הנוי. הנקודה משולטת בהתאם, אנא השאירו את המוצרים הרלוונטיים ליד השלט בצורה מסודרת.

חילזון וגשם ראשון
היורה נתן 15 מ"מ. כן ירבו.

שורה להשראה
"הם תמיד אומרים שזמן משנה דברים, אבל למעשה אתה צריך לשנות אותם בעצמך" אנדי וורהול