דפי מידע

דף מידע 3703

מס' 3703, יום שישי טו' אדר, 2.3.2018

שבת שלום

פורים סובב עולם: שמחה גדולה הלילה
פעם בשנה חדר האוכל שלכם תופס לוק של מועדון, המטגנת הולכת לישון, ברק מעלים עין ומאות פרצופים חצי מוכרים יוצאים מהחורים. לילה של פעם בשנה .החל מ- 22:00 ייפתחו שערי חדר האוכל שהתחפש לגלובוס והחגיגה מתחילה: תהיה תחרות תחפושות סביב העולם ,תהיה שתייה חופשית ,יהיה צלם מגנטים להנציח אותכם יפים וצוהלים, ורעיה לוחשת שצפויות הפתעות. והיא אחת שעומדת במילה שלה. כניסה: חברי נען, ברי רשות ובני נען שעזבו 50 ₪, בני/ות זוג 70 ₪, אורחים 100 ₪, שכירים העובדים בענפי נען 70 ₪. (לחברי נען אפשר כמובן בחיוב בתקציב). תשקיעו, תפתיעו ובעיקר – תגיעו!

• עקב הכנת חדר האוכל למסיבה – אין ארוחת ערב בשישי! בצהריים פתוח כרגיל.

שיוך זה לא עוד סעיף באסיפה
בשבועות האחרונים הוצג נושא השיוך בפני החברים. ביום רביעי השבוע (28.2) הוצגו באסיפה חלופות השיוך השונות והעלויות. ביום ראשון הקרוב, 4.3, בשעה 20:00 תתקיים אסיפה נוספת להמשך דיון ולהעברת החלופה להכרעה בקלפי .
במהלך הסופ"ש ניתן לצפות בערוץ הפנימי 900 בשידור חוזר של האסיפה. כמו כן, נשלחה המצגת של החלופות שהוצגו. אנו מזמינים את החברים ללמוד, להשתתף ולהשפיע, ונשמח לענות על כל שאלה.חברי מנהלת הדיור והשיוך

שחרית מוזיקלית – "עוד לא תמו כל פלאייך"
מחר ,שבת, בשעה 11:30 במועדון – שחרית מוזיקלית עם ילדי "מקהללי". אנו מזמינים את חברי וילדי נען ליהנות משבת שירה ביחד. מחכים לכם בשיר – ילדי מקהללי וללי אורן-ניר

יום האישה: בנות תל"מ מארחות את נשות נען
ביום שלישי 6/3 מוזמנות בנות המשק לערב מיוחד במועדון 20:00 – קבלת פנים אתיופית מסורתית ומכירת תכשיטים אתיופיים מסורתיים (תשלום במזומן), 20:30 הצצה לתכנית תל"מ בארץ ובנען, היכרות עם בנות הפרויקט והצגת יחיד של השחקנית הישראלית ממוצא אתיופי – טיטנה קבדה.

חוג הנוער 2000: מטיילים לצפון
למי שרצה ולא היה מקום ,הוספנו עוד טיול לגבול הצפון בהדרכת גיל ברנר, והוא יתקיים ביום רביעי
21.3. יום ארוך עם נופים, סיפורים, מפגשים ופרשנויות למצב הביטחוני הרגיש .
למי שכבר נרשם לטיול ב- 12.3 – שימו לב: ניתן להודיע על ביטול עד 4.3. מי שיבטל לאחר תאריך זה יחויב בעלות הטיול. ניתן לשנות ולעבור למועד השני. הרשמה אצל דגנית, עדיף במייל או במסרון.
מצוות מינוי ומכרזים: מכרז חדש
מכרז למרכז/ת ולשני חברים לצוות קרן ערבות הדדית פורסם השבוע וניתן לקבלו במשרדי מש"א .
הגשת מועמדות עד 15.3.18. מרכזת המכרז – מיטל מרקס. ניתן לפנות אליה לפרטים 7835388- 054 או לשרון אולמן – מנהלת קהילה. בהצלחה.

ערב זמר: חתולי הרחוב עם שירי חוה אלברשטיין
שרים משיריה הנפלאים של חוה אלברשטיין עם חתולי הרחוב (נגנים מנען ומחוצה לה) וזמרים, ביום שישי 9.3. ערב השירה מופק כולו על ידי חברי נען .על העיבוד המוסיקלי: גדעון ארז. הנגנים: שאולי ברעם, יוסי לוי, מאיר עזרי, ישראל עלווה, גיל מאסטרו ושולה נחמה. הערב מתקיים במכון איילון ברחובות כי המועדון כבר צר מלהכיל. נפגשים ב 21:00, מתחילים 21:30. יש חניה בשפע. עלות: 50 ₪ לכיסוי הוצאות. נשמח לפירות או למאפה לקפה. מוזמנים לשיר ולשמוח . צוות הערב משולחן צוות הניהול:
כביש מחבר בין יציץ לנען
הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה את חיבור כביש יציץ לצומת הכניסה לנען, )היום דרך עפר( לאחר הליך ממושך שכלל שורה ארוכה של התנגדויות (בעיקר תושבי רמות מאיר וגני הדר), עתירות לבתי משפט ואף דיון בבית המשפט העליון. הכביש יהווה מעין כביש עוקף ליישובים גני הדר ורמות מאיר ,ויקצר גם עבור היוצאים מנען את החיבור והגישה לישובים יציץ, גני יוחנן, מזכרת בתיה. כחלק מתכנון הכביש יבוצע בצומת החיבור לנען מעגל תנועה שישפר את הכניסה הראשית לקיבוץ ביחס לקיים. אנשי המועצה ממשיכים לפעול ליישום ההחלטה.

בחירות לראשות המועצה
בחודש אוקטובר השנה יתקיימו בחירות לראשות המועצה. מטבע הדברים מתקיימים מעגלים שונים של שיחות ופגישות עם מועמדים הרואים עצמם מתאימים לתפקיד .
בתוך כך פועל "פורום מזכירי הקיבוצים" (גזר, נצר, חולדה, שעלבים, נען) הרואים עצמם שותפים טבעיים לליבון סוגיות המעסיקות את קיבוצי המועצה.בחודשים הבאים נרצה לערוך בנען שיח, בו נגבש יחד את העקרונות והנושאים שחשוב לנו שיבואו לידי ביטוי ביחסה של הנהגת המועצה שתיבחר אל נען.
עמדת נען בפורום הקיבוצים, לכשתגובש, תתבסס על התובנות שיעלו בשיח זה .

אוזן קשבת: שירות של המועצה לאזרחים ותיקים
המועצה האזורית גזר מציעה שירות שכדאי להכיר בתחום הרווחה, המופעל על ידי מתנדבים: מתנדבי 'אוזן קשבת' יוצרים קשר טלפוני עם פנסיונרים המעוניינים בכך, לשיחה שבועית על נושאים שונים ,לבירור זכויותיהם במועצה, ובעיקר להקשבה.
פנסיונרים המעוניינים שמתנדב/ת יתקשרו אליהם באופן חד-פעמי או קבוע לשיחה טלפונית שבועית ביום ובשעה שיסוכמו מראש, מוזמנים לפנות ללימור אלי בטלפון 6931190- 052 או במייל limorevaha@naan.co.il.
בנוסף, מזכירה לכם שניתן לפנות אליי אם אתם יודעים שחבר או חברה חווים קושי וזקוקים לעזרה.
דיסקרטיות מובטחת. לימור אלי

השלשוֹת חוזרות: סטריטבול מקומי
טורניר הסטריטבול המסורתי של נען יתקיים בשבת 3/10 באולם המיתולוגי. בין המשחקים תתקיים תחרות שלשות יוקרתית ומשחקי קליעה/שליחים לילדים. אם עוד לא גיבשתם את השלשה שלכם זה הזמן להבטיח את מקומכם על הפרקט .
פלרטים והרשמה: עדי שרון 2415735-054 בווטסאפ/אסמס או בדוא"ל adi396@gmail.com

לקראת פסח: תרומות מזון לנזקקים
ארגז לאיסוף תרומות מזון יוצב בכולבו מיום א' עד 18.3. המזון המתאים הוא מזון יבש: אורז, סוכר , ממרחים, שימורים ,מצות ,שמן וכולי .תודה רבה, קרנית חלופ

גשם: השבוע ירדו 11 מ"מ. בכל פברואר 67 מ"מ. מצטבר עונתי 398 מ"מ )בשנה שעברה 399 מ"מ(

שורות להשראה:

"כשאתה שותה, העולם עדיין קיים, אבל הוא לא לופת אותך בגרון " (צ'ארלס בוקובסקי)
"אני מרחם על אנשים שלא שותים. הם קמים בבוקר עם ההרגשה הכי טובה שתהיה להם כל היום" (פרנק סינטרה)


לחיה לזר נוטקין ולמשפחה – תנחומים במות האב
לעינת פולק גונן ולמשפחה – תנחומים במות האם מיכל פולק