דפי מידע

דף מידע 3701

מס' 3701. יום שישי, א אדר, 16.2.2018

משנכנס אדר מרבין בשמחה
שבת שלום

קולולולו מזל טוב!
לנועה ויפתח רוסק, לבת עמי ואסי ולכל המשפחה להולדת הבת והנכדה – כליל

אסיפות – תוכנית המשק 2018
באסיפה שהתקיימה השבוע אושרה הצבעה בקלפי על מינוי איל בן יהודה ליו"ר אסיפה זמני, והתקיים דיון בנושא הצעה לעדכון המיסוי הפנימי.
באסיפה שתתקיים ביום שני 19/2 תעלה לדיון ההצעה להפרטת מים, ואם נספיק נתחיל לסכם את הדיון בתוכנית המשק. בכל מקרה הצעות לקלפי יוגשו לאישור האסיפה הבאה בנושא, שמועדה יפורסם.

קלפי לאישור מינויו של איל בן יהודה ליו"ר אסיפה זמני, מתקיימת מהיום עד יום א' 18/2. עמדת הצבעה מוצבת בחדה"א בשעות הארוחות. בבעיות טכניות ניתן לפנות לאילה סול 8892222 – 052

אסיפות – שיוך דירות
מועדי אסיפות בנושא השיוך: 28/2, 4/3. בכל שאלה בנושא ניתן לפנות לעודד רובין .

ועדת מינוי ומכרזים – הבהרה
בהמשך לפרסום מכרז לתגבור צוות מינוי ומכרזים, ובעקבות שאלות חברים שהופנו אליי בעקבותיו, ברצוני להבהיר כי חברי הוועדה המכהנים ממשיכים בתפקידם, והקריאה היא להצטרפות חברים נוספים.
אנו רואים חשיבות בעיבוי הצוות הפעיל, כדי שנוכל לבצע על הצד הטוב ביותר את המשימות המאתגרות שבאחריותנו, לייעל תהליכי עבודה ולהימנע מעיכובים המשפיעים על חיי הקהילה.
ניתן לפנות אליי או לכל אחד מחברי הוועדה. דורית שגב שכטר – יו"ר צוות מינוי ומכרזים

ביטוח סיעוד: המשך עדכון
לאור לוח הזמנים המוגבל להצטרפות לביטוח סיעוד פרטי בחב 'מנורה ללא חיתום – עד סוף פברואר 2018, אנו מזמינים חברים שידוע להם כי קיימת בעיית בריאות כרונית, ליצור קשר עם המרפאה וכן להגיע במהלך יום שני הקרוב 19.2 בין השעות 11:00-16:00 למשרדי הנהלת החשבונות כדי לפגוש יועץ ביטוח ולחתום על הביטוח הפרטי ללא חיתום. במהלך השבוע הקרוב ייצור צוות המרפאה קשר עם חברים שמומלץ עבורם לבצע את הביטוח ללא חיתום. מועדים נוספים לפגישה עם יועץ הביטוח יפורסמו בהמשך. לשאר החברים אנו ממליצים להמתין ולא לבצע בשלב זה ביטוח פרטי, מאחר ועדיין נבדקות אפשרויות שונות במטרה לגבש מענה מיטבי. נמשיך לעדכן. שרון אולמן

הפקדות לבינלאומי: עדכון
סניף הבנק הבינלאומי ברחובות (מס' 29) לא מקבל יותר מעטפות (צ'קים או מזומן) להפקדה בתיבת
שירות .אפשר לבצע הפקדה באמצעות אפליקציה בנייד או בעמדות הממוחשבות בסניף .רותי גלילי

חלה ותנועה: ערב מיוחד במוצ"ש
מבית "כזה ראה וחדש": מחר, מוצ"ש 17/2, בשעה 20:30 במעבדה – ערב שכולו תנועה וברכה .
מנחות: לירון לבינגר ורינת צפניה שוורץ. צוות "כזה ראה וחדש" בחסות התרבות, המורכב מחברי נען, החל את דרכו לפני כשנה, ופועל לקדם את העיסוק בתכנים יהודיים, להפיח רוח חיים מחודשת בזהות היהודית ולשלבה בתרבות המקומית שלנו. לאורך השנה נערכו מספר מפגשי לימוד והיד עוד נטויה.
הערב פתוח לכל המעוניינים להשתתף, והוא ללא עלות .בשאלות ניתן לפנות לרעיה.

כמו קשת בענן: קונצרט
הסלון למוסיקה קאמרית מזמין לקונצרט: יום חמישי 22/2 – "חמישיית כלי קשת".
19:15 כניסה, 20:00 תחילת קונצרט.

הגיל הרך: הרשמה לשנה הבאה
ההרשמה לשנת הפעילות הבאה (תשע"ט ספט' 2018 ) תתקיים מיום ראשון 18/2 ועד 3/1 בהתאם לתקופת הרישום של הגנים המפוקחים ובתי הספר.
• להורים לילדים המתחנכים במערכת יישלח במייל טופס המהווה התחייבות להמשך ההשתתפות של ילדכם במסגרת גם בשנה הבאה. נבקשכם למלאו ולשלוח חזרה במייל.
• להורים שבדרך שתאריך הלידה המשוער הוא בין החודשים ינואר למאי 2018 והמיועדים לבית התינוקות שקד הנפתח כבר בספטמבר – נבקשכם לפנות למשרד לרישום מסודר כדי לוודא שמירת מקום בתינוקיות בתקופת ההרשמה שצוינה.
נכון להיום מספר הפונים מהסביבה לגילים 0-3 גדול וקיים ביקוש להצטרף למסגרת החינוכית בנען ולכן נדרשת הרשמה כבר במהלך ההיריון לצורך שמירת המקום. אנא הקפידו לרשום ילדכם בזמן כדי להבטיח את מקומכם במערכת!
הרכב הקבוצות והשיבוץ לגנים הבוגרים ייעשה בשלב מאוחר יותר ועל כך תצא הודעה נפרדת.
שכר הלימוד נקבע כנהוג במערכת החינוך הפועלת מספטמבר עד ספטמבר, לקראת הכנת התכנית לשנת תשע"ט .
סבים וסבתות שילדיהם ומשפחותיהם בשליחות או בחופש – נודה לכם אם תסבו את תשומת ליבם
להרשמה ותבקשו מהם ליצור עמנו קשר. הנהלת הגיל הרך

אדר-אדר-אדר: מתי פורים?
נשף פורים של החינוך החברתי יערך ביום חמישי 1.3 בשעה 18:30 באולם. חופשת פורים בבתי הספר מתחילה ביום רביעי 28.2 חוזרים ללמוד ב-4.3

מסיבת פורים למבוגרים תתקיים בשישי 2/3 שריינו. תעשו מה שצריך. פרטים בהמשך.

מחסן תחפושות פותח דלתות
שעות הפתיחה בשבוע הקרוב: ימים שני ורביעי 15:30-17:00.
התחפושות משרתות את קהילת נען – בכל הגילים – והן מושאלות בשמחה וללא תשלום, בתנאי שיוחזרו בתום החג נקיות ושלמות. לשאלות: אתי מדר הלוי 2232311- 052

ריצת ניווט נענית: אירוע לכל המשפחה
בעוד שבוע – שבת 24/2 אנחנו מחכים לכם לבוקר אנרגטי עם הרבה מורשת מקומית.
9:30 ברחבת חדר האוכל. מבטיחים שיהיה כיף ומעניין! ילדי כיתת בר המצווה והמדריכים

השלשוֹת חוזרות: סטריטבול מקומי
טורניר הסטריטבול המסורתי של נען חוזר בגדול! טורניר כדורסל 3 X 3 יתקיים באולם המיתולוגי בשבת 3/10. בין המשחקים תתקיים תחרות שלשות יוקרתית ומשחקי קליעה/שליחים לילדים. זה הזמן לגבש את השלשה שלכם ולהבטיח את מקומכם על הפרקט .
פרטים והרשמה: עדי שרון 2415735-054 בווטסאפ/אסמס או בדוא"ל adi396@gmail.com

מבצע עיקור וסירוס חתולי רחוב: מיאו מיאו
ביום שני הקרוב יגיע לנען לוכד שיאסוף את החתולים לעיקור/סירוס. מבקשים ממאכילי החתולים שלא להאכילם באותו הבוקר ובלילה שלפני, כדי להקל על לכידתם. בשאלות אפשר לפנות לרון גינדין. תודה על שיתוף הפעולה

פוליטיקה: הזמנה לשיחה פתוחה
מפגש פתוח עם חברות הכנסת איילת נחמיאס ורבין ומיכל בירן על משבר הקואליציה, מאבקי האופוזיציה ודעת הקהל, וגם על המאבקים שהן מובילות בכנסת. יום חמישי 22/2, בשעה 20:00 בגבעת ברנר – מועדון חברים. לפרטים ידין 4808017 -052

מהביטחון: ניר אלוני בחופש בין התאריכים -18-22/2 . מחליף אותו איל מזרחי 5525057 – 052

שורה להשראה: "הדרך הטובה ביותר לעודד את עצמך היא לנסות לעודד מישהו אחר" מארק טווין


לזאב נווה ולמשפחה – תנחומים במות האם