דפי מידע

דף מידע 3674

מס' 3674, יום שישי י"ב באב, 4.8.2017

שבת שלום

אסיפה כללית
תתקיים ביום ב' 7/8, בשעה 20:00, במועדון.
בסדר היום קבלה לחברות – אישור העברה לקלפי של המועמדים:
אביב גונר (בן זוגה של דפנה שילה), שירן אברהם (בן זוגה של אורטל עופר), אורלי גרני (בת זוגו של עודד),
טלי סדרינס (בת זוגו של ניצן גרסטל) ורונלי ליבנה (בת זוגו של ליעד).

מזכ"ל מתחלף
צוות מכרזים עדיין פועל לאיתור מזכ"ל חדש לקיבוץ ואנו מקווים שבקרוב יתקיימו אסיפה וקלפי לבחירת מזכ"ל .אהרל'ה קרוב לחמש שנים בתפקיד וכבר החל בחפיפה בקיבוץ נחל עוז. בתקופת הביניים יחלק את זמנו בין שני הקיבוצים. לכשייבחר המזכ"ל החדש תתבצע חפיפה מיטבית ומקצועית.

הפסקת שר"פ לקהילה (שורש) – תזכורת מאשכול הבריאות והרווחה
בתחילת אוגוסט הופסקו שירותי שורש (שר"פ). דרכי התקשרות בעת חירום פורסמו בדפי מידע קודמים וכן חולקו מגנטים המכילים את כל הפרטים בנושא זה לתאי הדואר של החברים. בשאלות ניתן לפנות למרפאה .

ניסוי צופרים
ביום ג', 8/8, בשעה 10:05, יערך ניסוי צופרים באזור השפלה ותשמע אזעקה עולה ויורדת למשך דקה וחצי. במידה ותופעל אזעקת אמת, תישמע אזעקה נוספת לאחר מכן.

תערוכה
מועדון הגלריה בנען מארח הקיץ את חוגי האומנות של כיתות ב'-ו' בהדרכתה של אורית רם, בסיכום שנתי של העבודות שנעשו במהלך שנת הלימודים .עדר כבשים, שיירת צבים, פסיפסים וציורים בטכניקות שונות מחכים לכם! ניתן לראות את התערוכה בשעות הפתיחה הקבועות של המועדון בימי שישי בין 21:00-19:00 או בתאום איתנו. התערוכה תוצג עד ראש – השנה .
להנאתכם! אורית רם ודורית קופיט

נשים עושות שלום – ביום ה' 10/8, במועדון החברים תתארח הודא אל ערקוב חברה ב"נשים עושות שלום", פעילת שלום פלסטינית ואישה מרתקת. מספר המקומות מוגבל ולכן כדאי להירשם מראש אצל אילה בטלפון 8892222 – 052.

ממחלקת הכספים
בחודש האחרון סיימו את עבודתן בהנהלת החשבונות שושי נוטקין ותמימה סוויטלמן, לאחר שנים רבות של עבודה במערכת.
אנו רוצים להודות בשם כולם, לשושי על המענה האדיב והשרות הטוב שנתה לכל החברים, על מסירות ואחריות במהלך כל שנות עבודתה במחלקה.
לתמימה, על מקצועיות, דיוק ומענה ענייני ואכפתי לכל פונה, ולא פחות חשוב, על הנופך התרבותי שנתן ערך מוסף לאווירה הטובה במחלקה.
אנו מאחלים להן הרבה שנות הנאה, עניין, סיפוק ובריאות טובה, נתגעגע אליכן.

בנושאים של תקציב אישי יש לפנות מעתה לגל כוכבא במשאבי אנוש .
תזכורת: בקשות להעברות בין תקציבים אישיים יש לשים פתק בתא המיועד לכך בהנהלת החשבונות.

שריינו תאריכים – פעילויות בסוף החופש
מופע האשליות של רונצ'ו – ביום שני 21/8, בשעה 17:00, במועדון החברים .מופע עוצר נשימה ,מרהיב וויזואלי, גדוש בהומור, מוסיקה קצבית והמון צבע וקסם צעיר. רונצ'ו – רון לופטין זכה במקום הראשון בתחרות הקוסמים הארצית. עלות לילד מגיל 4 – 30 ₪ (הורים ללא תשלום). חברי נען ואורחים מוזמנים!
הצגת ילדים "האריה הרעמתן, והג'ירפה גם" ביום ד', 30/8 בשעה 10:00, במעבדה. ההצגה מתאימה לגילאי 6-3. עלות – 30 ₪ לילד מגיל שנתיים ומבוגרים ללא תשלום כולל כניסה למשחקיה. ההרשמה מראש במסרון לנטע: 0523578021. אין אפשרות ביטול ביום המופע.

תודות של אחרי חג הבנים
סינדרלה חיה, באושר ועושר עם הנסיך, ואנחנו בני ובנות כתת "סהר" וההורים, רוצים להודות לכל השותפים הרבים בהצלחת החג: לדורית קופיט, על הרעיונות לעיצוב "פואיה הירחים" והפוסטר, וכמובן על ביצוע מודעות החג והפוסטר הצבעוני והמאיר. לללי ניר, על הניצוח על הקנטטה, שלא נס ליחה .לשירה ניר על ההפקה המוזיקלית, ההקלטות והליווי בחזרות. לאיל מזרחי, אלה נקש ולבני ובנות החטיבה, על חלוקת הקרטיבים בהפסקה. לבני החטיבה: גלי ציוני, נח גינדין, ונטע רגב "עובדי הבמה ,"ששינו את התפאורה בהצגה, יחד עם תם נרקיס, ביעילות ומקצועיות. לאבנר שחר, על בניית מסגרות עץ קבועות לתפאורה, שיוכלו לשמש עוד הצגות רבות בעתיד. לחרוז מילר ואלון ניקסון, על האיפור המושקע. לאדם שול, על שקופיות התפאורה ולרבקה גינדין, על תפירת הבדים לתפאורה. למיה שלו וצוות החינוך המשלים, שפינו לנו את המקלט לבניית התפאורה. לעמי שרייבמן, במאי ויוצר הסרט ,שידע להציג אותנו, כל אחד לחוד וגם כחלק בלתי נפרד מנען, וכן על צילום הערב וההצגה. לשי קופיט ,על עיצוב העלון. לניר דגן על צילום האספה החגיגית. לצוות אלגרו, המקצועי, על הסאונד המעולה ועל אפקטי התאורה המרהיבים. לגבי אולמן נאור, על בימוי ההצגה בכישרון והומור, ובעיקר על הסבלנות אלינו: המאחרים, הצרודים, העייפים. ללא תמיכתך והתלהבותך, הנסיך ואנחנו, היינו עדיין מחפשים את הנעליים. לרעיה בן-אברהם ואורן ברנד, על הנכונות לפתוח את הפאב, למסיבה סוערת. ואחרון, אחרון ,חביב: לתם נרקיס, המדריך, שליווה אותנו לאורך השנה, שגיבש אותנו לקבוצה, ושברכתו המרגשת , גרמה לחלק מאתנו להזיל דמעה. תודה לכל החברים שעזרו, אמרו מילה טובה של לפני או אחרי ובאו לשמוח אתנו. מאתנו בני ובנות כתת "סהר" וההורים.

מהנעשה בוועדה הירוקה:
בשבוע שעבר ערכנו הדרכה מסכמת בגן אביב (שהוא גם "גן ירוק"), וזאת לסיום שנתיים של פעילות עם ילדי הגן סביב תכנים חינוכיים הקשורים לאיכות הסביבה, מיחזור וחשיבה אקולוגית. הילדים עברו דרך שלוש תחנות ונדרשו לבצע בכל תחנה משימה קבוצתית בנושא מיחזור. הפעילות הייתה מוצלחת מאוד ,הילדים גם למדו וגם נהנו, ונראה שגם לקחו ערך מוסף ו"ירוק" הביתה.
לרגל פריסת עמדות קומפוסט חדשות בשכונת בנדס, ערכנו בשבוע שעבר שתי הדרכות קצרות בנושא הפעלת קומפוסטרים ומיחזור פסולת אורגנית. ההדרכות היו מיועדות לכל מי שרוצה למחזר פסולת אורגנית בביתו אך אינו יודע כיצד להתחיל. נראה כי ההדרכות היו אפקטיביות, ובעקבותיהן הצטרפו כבר לפחות שתי משפחות חדשות למעגל הממחזרים של פסולת אורגנית בנען. בהצלחה לממחזרים!
בשבוע שעבר הוצב בנען, על יד מיקלט בנדס- עוד מיכל סגול למיחזור אריזות זכוכית. תושבי שכונות בנדס וראשונים – מוזמנים למלא אותו! השבוע, גם הצבנו מיכל שחור קטן לאריזות מתכת וזכוכית -בפינת המיחזור שבצד הדרומי של שכונת בית -ברל. מוזמנים, גם, למלא אותו.
לסיום -עוד טיפ קטן: את מגשיות האלומיניום, שמשמשות לחימום והגשת מזון -ניתן להשליך למכלי המיחזור של המתכות .במקום לפח האשפה.
שבת שלום מועדת איכות הסביבה

שורה להשראה:
לכבוד טו באב – אהבה: מתוך מחזה של חנוך לוין" תיאופנו היפה":
תנו לאהבתכם מידה.
להט לא טוב לה, להט מצטנן.
עשו את אהבתכם מישור שאופקו לא נראה


לעדה גת והמשפחה תנחומים במות האחות