דפי מידע

דף מידע 3671

מס' 3671, יום שישי כ' תמוז, 14.7.2017

נעורים זה מדבק: חג חטיבה
הערב, בשעה 20:00, מיד אחרי שתסיימו את ארוחת הערב, משהו יפה קורה על הרחבה:
חג החטיבה! מה זה אומר ?מכונת זמן אל תקופת הנעורים, קטעי וידיאו, מוזיקה טובה,  ריקודים, הצגה ויש עוד.
בואו לחוות איתנו את חווית החטיבה מנקודת המבט שלכם – בכל הגילים.
מחכים לכם על רחבת חדר האוכל. שלכם, בני ובנות החטיבה

לשירי וידן – שהשתחררה השבוע מצה"ל, ברכת הצלחה בהמשך הדרך!
ליונתן רובין (בנם של שרון וכפיר) שזכה במקום הראשון באליפות רחובות בטניס (קטגוריה בנים עד גיל 10 מגרש שלם) – כל הכבוד על ההשקעה וההישג!

בשעה טובה: מערכת מידע גיאוגרפית לנען
בימים אלו הושלמה הקמת מערכת המידע הגיאוגרפי (Geographic Information System – GIS) של נען. פרויקט חשוב זה הוגדר כיעד לביצוע עבור אשכול הבינוי והתשתיות (ענפי החצר).

מערכת המידע מכילה שכבות מידע של כל תשתיות נען, מתחת ומעל לאדמה: חשמל, תקשורת ,מים, ביוב, תאורת חצר, גז, כבישים ומדרכות. השכבות 'יושבות' על גבי תכנית הבינוי ועל אורתופוטו (תצלום אוויר עם מידע עליו בקנ"מ ידוע מראש) של שטח המחנה. באופן זה ניתן לאתר תשתיות הקבורות בתא שטח מסוים, לערוך חישובי מידות של קווי תשתית כדי להפיק אומדני עלות מהימנים, לבדוק תוכניות לשינויים בבתים קיימים ואת השפעתן על תשתיות ציבוריות, ועוד. המערכת תמשיך להיות מתוחזקת לאורך השנים ובכך טמון כוחה המרכזי. כל שינוי שיבוצע בתשתיות או בקווי מגרש יעודכן לתוך המערכת ותהיה לנו תמונה מהימנה של התשתיות הרבות במחנה. מעבר לתרומת המערכת לשמירת המידע, היא תוביל ליעילות ולחיסכון בתכנון ובתימחור של עבודות תשתית ובינוי .

תודה למנהלי ענפי החצר שהשקיעו שעות עבודה רבות בבדיקת המידע ובהעברתו –  אבי שהרבני, שמעון צדוק, ידין אנוך, ניר דגן. תודה לאיציק שהוביל את הפרויקט ביד אמונה ובמסגרת לוח הזמנים והתקציב .

מערכת המידע הגיאוגרפי מצעידה את נען לעידן חדש של ריכוז ושיתוף בידע מקצועי חיוני לחיי הקהילה השוטפים. בעתיד יוכלו גם החברים להיכנס לגרסת צפייה של המערכת כדי לצפות במידע הרלבנטי להם. עירית שיפריס

שינויים בתחום הבריאות: סיום התקשרות עם השר"פ
בסוף החודש 31.7.2017 נסיים את חוזה ההתקשרות של נען עם השר"פ, בהמשך להחלטות הקלפי בנושא. בשבוע הבא תקבלו אל תאי הדואר מידעון מטעם המרפאה, ובו מידע עדכני לגבי ההתנהלות בזמנים בהם המרפאה סגורה, ופרטי קשר. בנוסף, יצורף גם מגנט שתוכלו להצמיד למקרר (או לאן שתבחרו) ועליו מספרי הטלפון החיוניים להתקשרות במקרה הצורך.נשמח לענות על כל שאלה .    צוות המרפאה,

מפגש לחברים השוכרים נכסי קהילה
שוכרים פנימיים – חברים המשתמשים בנכסי קהילה – מוזמנים למפגש עם עו"ד גיא דיין

להסברת הסכם ההרשאה לשימוש. המפגש יתקיים ביום ראשון 16/7, בשעה 20:00 במזכירות.
מדיניות ההשכרות לחברים עודכנה בתחילת השנה ע"י ההנהלות ועל פיה חבר שמשתמש בנכס קהילה יחתום על הסכם שימוש בנכס. מטרת המפגש היא לסייע לחברים שטרם חתמו להבין את ההסכם על פרטיו, ולהשלים הטיפול בחתימה על ההסכמים בהתאם להחלטת ההנהלות .
עירית שיפריס וחיים דמיר

פאב התק"מ 11 מארח: רוטב בנד
בחמישי הקרוב 7/20, הופעה חיה של להקת "רוטב-בנד"- כוח מקומי + שחקני חיזוק ,שמתייצבים לשים רוטב טעים על שירים מקוריים וגם קצת על שירים של אחרים. 21:30 מתחילים . הכניסה חופשית.  

השראה נוסטלגית בריח ילדות – מתוך 'אדמה נענית':

zrika14-07-17 

EducationalAdvices14-07-17