דפי מידע

דף מידע 3670

מס' 3670 יום שישי, י"ג תמוז, 7.7.17

ברכות חמות לבני ובנות קבוצת דובדבן
שתגדלו להיות טובים ומעורבים, שתחלמו באומץ ותגשימו בהתמדה
ולמשפחות- בשעה טובה ולעוד הרבה שמחות

מזל טוב!    
ללימור ואימרי אלי, לגילה ויוסי, לפרחיה ולכל המשפחה – להולדת הבן, הנכד והנין – אוריה

הזדמנות נוספת: הסרט על יעקב ירקוני
הערב, ליל שבת ,7/7 בשעה 21:00 במועדון יוקרן שנית הסרט על יעקב ירקוני ז"ל, שהופק לציון 50 שנה למלחמת ששת הימים (במאי רן מנדלסון). מוזמנים בחום.

שכונת רפת: הצגת תכנון מוקדם
בערב ההסברה שהתקיים השבוע להצגת חלופות התכנון המוקדם לשכונת הרפת נכחו כ-50 חברים מכל קשת הגילים. נמסר מידע ע"י המתכננים, הוצגו שאלות והתייחסויות של חברים להיבטים שונים הקשורים בשכונה העתידה לקום .
היה שיח נעים ומעניין ויצאנו מהערב מועשרים. צעדי המשך: ועדת יישוב תבחן את החלופות אשר יפותחו בהתאם להערות, תחליט על חלופה נבחרת ותפרסם את החלטתה לציבור. החלופה המועדפת תוטמע בתכנית הבינוי של נען לצורך הפקדתה אצל רשויות התכנון . עירית – בשם ועדת יישוב

כבוד וגאווה!
רועי אולמן(17), בנם של שרון ואילן, זכה השבוע באליפות ישראל לנוער באיגרוף תאילנדי (קטגוריית משקל 75 ק"ג),
ובקרוב יוצא לייצג את ישראל  באליפות העולם. ברכות על ההישג ובהצלחה רועי!

סיבוב שני: בחירות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה
למתפקדי מפלגת העבודה ,הקלפי תוצב בנען במועדון ביום שני 10/7 בין השעות 11:00-15:00.
אל תשכחו להצטייד בתעודה מזהה. לפרטים: הרי בנון 2232384 – 052

הפסקת חשמל: שיכון עולים
ביום רביעי 12/7 מתוכננת הפסקת חשמל יזומה בשיכון עולים בין השעות 8:00-17:00,
לצורך עבודות לתחזוקת תשתיות. סליחה על אי-הנוחות. צוות החשמליה

חדשים וירוקים: מחכים לכם בבנדס
השבוע הוצבו בשכונת בנדס שלושה קומפוסטרים שכונתיים אשר יספקו פתרון נגיש ונוח למיחזור פסולת אורגנית – נושא סביבתי בעל חשיבות עצומה. באמצעות שימוש יומיומי אנו יכולים לצמצם במידה ניכרת את כמות הפסולת הביתית המועברת להטמנה .על ידי הפרדת הפסולת האורגנית וטיפול מתאים בקומפוסטר אנו מאפשרים לשאריות מזון כמו ירקות, פירות, לחם, פסטה וכולי – שהם מרכיב מרכזי בפסולת ביתית – לחזור באופן טבעי אל הקרקע בצורת דשן .תפעול הקומפוסטר פשוט וקל, ומהווה הזדמנות נהדרת להנחלת ערכים חינוכיים-סביבתיים לילדים, לבני נוער, ובעצם לכולנו.הקומפוסטרים הוצבו במסגרת פעילות "הוועדה הירוקה" וכחלק מתהליך פריסתם בכל רחבי הקיבוץ . נציג שכונת בנדס בוועדה הוא אייל מצליח וניתן לפנות אליו בכל שאלה בנושא. שימוש מהנה ויעיל!

שרפרף הביתה: סדנת עיצוב
אם אתם יצירתיים וספונטניים אולי זה בשבילכם – נשארו מספר מקוות לסדנת 'פשוט עיצוב 'שתתקיים ביום שלישי הקרוב 11/7 בשעה 18:00 במרכז יצירה. מפגש חד פעמי שבו תכינו מוצר מעץ לבחירתכם – ספסל אחסון או שרפרף מעוצב. פרטים והרשמה אצל אנה 4204753 – 052

"יש מקום בעדן, מקום נעלם, לא תשקע השמש שמה לעולם. שם ריח העצים כריח הבשמים"...
לכל צוות הדרים, תודה גדולה על כך שאפשרתם לאמא-סבתא ציפורה להמשיך ולהרגיש את המקום אותו הקימה, חייתה, וכל כך אהבה, ולמרות שנאלצה לצאת מבין קירות ביתה, עדיין נתתם לה להרגיש בבית. תודה על המקום בעדן שהייתם עבור כולנו.לוועדת אבלות ולאנשים נוספים שליוו את ציפורה במהלך השנים – הערכה ותודה על שותפות הדרך.  משפחת פרידברג

תודה
לרוני, למיכל, ולכל צוות הדרים – על הטיפול המסור והחם.
ללימור, לשרון, ולוועדת אבלות – על הרגישות והעזרה. לרוני וייס – ש"שמר" לנו על אמא.
ולכל החברים שדאגו, ביקשו לעזור, ודרשו בשלומה, לכולם – תודה גדולה.
משפחות שורץ, פרבר וגיל

תודות של אחרי מפגן בר המצווה
לאחר שנת פעילות ענפה שהגיעה לסיומה אתמול במפגן האש המסורתי, אנו רוצים להודות מכל הלב לאנשים שהיו שם בשבילנו כשביקשנו והיינו צריכים:

בראש ובראשונה למדריכים הנפלאים: עוזא גרי, ליהי לייפר, תמר עומסי, עמית אנוך, יהב מור, הילל פרידברג וגאיה חדי אשר ליוו את ילדינו לאורך כל השנה, במסירות והשקעה, ובאחריות גדולה. תודה לקובי בלין שמלווה אותנו שנים רבות בבניית המתקנים ובשמירה על בטיחות הילדים.

לללי על הניהול המוסיקלי, במקצועיות שגרמה גם להורים לשיר וכמובן גם לליווי של מקהללי. לצוות אלגרו על ההגברה, התאורה והקרנת הקליפ והמצגת. למיה שלו ,אייל מזרחי ,תם נרקיס, אלה נקש ובני החטיבה בסיוע הרב באירוע ,בליווי באימונים, מתיחת הברזנט והפצת האור במצעד הלפידים.

לילדי החינוך החברתי על הדלקת הלמפיונים. לאתי, הדס וצוות "אירועים באווירה כפרית "על ארגון המופת של האירוע על המדשאות, ההסעדה והדאגה עד הפרט האחרון. לצוות הנוי על ניקיון השטח והכנתו. לשי קופיט על העיצוב הגרפי של ההזמנות.
לכולכם ולרבים נוספים שעזרו ונתנו כתף, אתם שותפים למסורת נהדרת – בתקווה שנצליח לשמרה לדורות הבאים – רוצים לומר המון המון תודה!  ילדי והורי כיתת דובדבן.

שתי שורות להשראה:
"אין זה חשוב באמת להחליט בגיל צעיר מה בדיוק הנך רוצה לעשות כשתגדל… חשוב הרבה יותר להחליט על הדרך בה אתה רוצה לחיות. אם תהיו ישרים עם חבריכם ואם תקחו חלק במאבקים שטובים לאחרים ולא רק לעצמכם, הרי נדמה לי שזה מספיק! 'מה תהיו' זה כבר פחות חשוב"(גולדה מאיר)

"פחות ופחות אנשים מוכנים למות למען אידיאלים, ויותר ויותר אנשים מוכנים למות כשליחים על טוסטוס כדי להביא למישהו פיצה חמה"   (קובי אוז)