דפי מידע

דף מידע 3669

     מס' 3669. יום שישי, ו' תמוז, 30.6.2017

אנו נ-כו-נים: בר מצווה

חגיגת בר המצווה של בני ובנות קבוצת דובדבן תתקיים ביום חמישי 6/7.
הזמנה לכל חברי נען – כאן ליד בדף נפרד.
הנחיות ופרטים לגבי חניות, שערים, סגירת כבישים וכולי –יישלחו בסמוך לאירוע. הכולבו והבריכה ייסגרו בשעה 18:00.
ברכות חמות לילדים ולמשפחות ובהצלחה במפגן!

ערב הסברה: תכנית העמדה לשכונת הרפת
ביום שני הקרוב, 3/7, בשעה 20:00 יתקיים במועדון ערב הסברה לשיתוף הציבור בתכנית ההעמדה לשכונה העתידית. במפגש יוצגו לציבור חלופות שונות ויוסברו ההנחות שעל פיהן תוכננה העמדת השכונה. בתכנית העמדה מתייחסים לחלוקת המבנים במרחב ולתמונת-על של השכונה, ובשלב זה עדיין לא מתייחסים למודלים שונים של בתים.

את החלופות יציג אדריכל הישוב דניאל בלומפילד ממשרד תכנון אילן אייזן המלווה את נען. החלופות המובאות יכללו תיקונים והתייחסויות לנושאים שהעלו חברים שפנו לוועדת ישוב בסבב הקודם של שיתוף הציבור. חומר רקע יישלח במייל ביום ראשון. לאחר ערב ההסברה תקבל וועדת ישוב החלטה סופית על החלופה הנבחרת ותפרסמה לציבור.   ועדת יישוב

מנהלת הדיור: לקראת הצגת מתווה
בימים אלו השלימה מנהלת השיוך את שלב איסוף, למידת החומר, והכנת מתווה העבודה. מתווה זה הובא בפני הנהלת הקיבוץ ויובא גם בפני הנהלת הקהילה וההנהלה הכלכלית כדי לקבל הערות, ככל שיהיו.
בסיום שלב זה יוצג המתווה בפני הציבור כבר בשבועות הקרובים, ויתקיים שיח ציבורי בנושא.     מנהלת השיוך והדיור

שישי חם בתק"מ: מופע של פעם בעשור
הלילה בפאב, "שנינות של הרגע" – להקת הבית של בני החטיבה – במופע מיוחד לקהל הביתי: שירים מקוריים, קאברים וקטעי קישור. בנוסף, יארחו את להקת "הבלונדה מכיתה י' " המיתולוגית שח וזרת לבמה לאחר 15 שנים. שתי להקות של בני נוער – אחת עכשווית, אחת קצת פחות.יהיה מרגש, יהיה כיף ובעיקר תהיה מוזיקה טובה. 21:00 פותחים לכם דלתות, 21:30 מתחילים.

סקרים רבותי סקרים: שביעות רצון – אשכול תרבות
אתמול נשלח במייל חלקו השלישי של הסקר לבחינת שביעות רצון חברי הקהילה מהשירותים הניתנים בה. שאלון זה עוסק בשירותים הניתנים במסגרת אשכול התרבות שלנו.
בהודעה תוכלו למצוא קישורים גם לשאלונים הקודמים מתוך הסקר המקיף – אשכול בריאות ורווחה, חינוך, כלבו וענף המזון. וגם לסקר למיפוי הון אנושי. יהיה מצוין אם תצליחו להקדיש כמה דקות ולענות.

דיו דיו: חדשות טובות מהאורווה – רכיבה טיפולית למבוטחי הכללית
בשעה טובה ומוצלחת אנחנו שמחים לבשר למבוטחי קופת חולים כללית (מושלם ופלטינום) זכאים מעתה ילדים בגילאי 3 עד 17 לסבסוד עבור שיעורי רכיבה טיפולית. מוזמנים להתקשר אלינו לקבל פרטים, טלפון: 054-6741305 וגם באתר של כללית: https://mushlam.clalit.co.il/he/articles/Pages/riding.aspx

איפה החריץ: בחירות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה
מתפקדי המפלגה זה בשבילכם: הקלפי בנען ביום שלישי 4/7, במועדון בין השעות 15:00-11:00. יש להצטייד בתעודה מזהה. לפרטים: הרי בנון 052 2232384

אולפן המוזיקה: הדרן סוף שנה
אחרי שסיכמנו שנה פעילה בשבוע גדוש אירועים מוצלחים, ומקווים שנהניתם לראות ולשמוע את פירות המאמצים, אנחנו רוצים להוסיף גם כמה מילים כתובות ונתונים ולשתף אתכם בקצרה בשנה שהייתה לנו:
באולפן למדו כ-80 תלמידים (6 מבוגרים וכל השאר ילדים), מחציתם מנען ומחציתם תלמידי חוץ.
10 מורים לימדו על מגוון כלים: סקסופון, חליל, קלרינט, חליליות, גיטרה חשמלית וקלאסית, גיטרה בס, פסנתר ותופים.במסגרת האולפן פועלים 6 הרכבים: הרכב חליליות בניהולה של רוני גולדנברג, הרכב מבוגרים והרכב "הדיקסי" בניהולו של יוסי רגב, הרכב "אב הבית" בניהולו של עירא זליגמן, הרכב "פורטינ'ז" והרכב "עשן לבן" בניהולו של שי סובול. באביב הופיעו "עשן לבן" בערב הרכבים בבית חשמונאי, ובתחילת הקיץ הופיעו "הדיקסי" ב"חצר אלנבי" בנצר בקבלת פנים שערכה המועצה לראש עיריית גרימה – העיר התאומה מגרמניה. פתחנו גם השנה שני חוגי חליליות (14 ילדים), שהצטרפו לשתי הקבוצות שכבר היו, וכולן ימשיכו לפעול במימון הקרן לתרומה.תלמידי האולפן תורמים מדי שנה בשנה במעורבות פעילה בתרבות נען – בחגים ובאירועים שונים – וכן מופיעים בהדרים בפעילויות לדיירי הבית ובחגים.
זאת הייתה השנה היפה שחלפה, ולקראת שנת הלימודים הבאה, פתחנו את ההרשמה ומזמינים אתכם להצטרף. נסיים במילים של נעמי שמר, כי היא הרי יודעת מה כוחה של מוזיקה:

"כשאני עייף אני שומע מוזיקה, וכשאני עצוב אני חוזר למוזיקה,
אין לי כמוה בית ואין לי כמוה נחמה, כמו קלת כנפיים, כמה אוהבת וחמה"
מחכים לכם, קובי וללי  (קובי 052-2232902, ללי 052-2232439, משרד 2401)

מחדר הכושר: עדכון מחיר מנוי
מתאמנים יקרים, כבר מעל חצי שנה אנו בוחנות את ההתנהלות החדשה של חדר כושר כפנימי לחברי נען בלבד. נכון לחודש מאי נראה שהוא אינו מצליח להיות מאוזן. עלויות התיקון של המכשירים, התחזוקה והוצאות נוספות הוכיחו לנו שמשהו חייב להשתנות. לא נוכל להמשיך בהתנהלות הנוכחית.
לאחר שבחנו את כל המשתנים: גילאי המתאמנים, שעות האימון, כוח אדם, עלויות תיקונים, רמת שירות וכולי, הגענו למסקנה שכדי לשמור על הקיים נצטרך להעלות מעט את מחיר המנוי החודשי.
בהתאם לכך, החל מחודש יולי, מחיר המנוי יהיה 150 ₪ בחודש (135 ₪ לפנסיונרים).
זו הדרך היחידה לשמור על המתקן ועל השירות, ולהגן על המקום מפני סגירתו. מקוות להבנתכם.נשמח לענות לכל שאלה.
טיני ורעיה.

רווחה ושירותים חברתיים במועצה: חילופי תפקידים – עם מי מדברים
בימים אלו נכנסה לתפקידה במועצה עו"ס האחראית על נען מטעם הרווחה – עירית דרורי (שמחליפה את ליאת שרביט). ניתן לפנות אליה: 08-9274077 ובדוא"ל: iritd@gezer-region.muni.il.
העו"ס החדשה האחראית על הצרכים המיוחדים במועצה – קרן פישר (החליפה את עו"ס איריס עטיה).
ניתן לפנות אליה בטלפון 08-9274076, דוא"ל: kerenf@gezer-region.muni.il
עו"ס אזרחים ותיקים ורכזת חוק סיעוד וייעוץ לקשיש – התפקיד אוייש לאחרונה לאחר תקופה בה הוא היה חסר, וניתן לקבל שירות ומענה מעו"ס מיה שלו (לא זו מנען, מיה אחרת). טלפון: 08-9274071, דוא"ל: maya@Gezer-region.muni.il. מיה החליפה את יעל יחיא. מוזמנים לפנות אליה בכל שאלה.
להזכירכם, קופ"ח כללית מספקת שירות לגיל 65+ דרך המוקד בטלפון *2700 (לאחר החיוג ובחירת שפה, הקישו שלוחה 5 לאחיות, ואז שלוחה 3 למענה לגיל הזהב).בריאות טובה ושלווה לכולם  לימור אלי-יהודאי

מנחם האופטומטריסט – תיקון טעות – מספר הטלפון שלו: 09-7449936

שורה להשראה:
"בכל הנוגע לגידול ילדים, הקו המנחה שאני מנסה לדבוק בו הוא שילד הוא בן-אדם. זה שהוא קצת יותר נמוך, לא אומר שהוא יותר טיפש ממך. הרבה אנשים עושים את הטעות הזאת, ושוכחים כמה ערך יש לאינטואיציה בסיסית – ויש די והותר מזה בכל ילד"  (פרנק זאפה מתוך 'הספר האמיתי של פרנק זאפה')


תנחומים מכל בית נען

למשפחות שורץ, גיל ופרבר – במות חברתנו צביה

למשפחת פרידברג – במות חברתנו ציפורה