דפי מידע

דף מידע 3661

מס' 3661 יום שישי, ט' באייר, 05.05.2017

שבת שלום !

לטל שגב – ברכות לסיום קורס קצינות והמשך שירות משמעותי ומאתגר!

ידע הוא כוח: הרצאות במועדון
רווחה נען מזמינה את כולכם לשתי הרצאות חשובות, שיעבירו שני חברי נען, עורכי דין בעלי ניסיון:

    • חוק הירושה או עריכת צוואה – מה זה אומר ומה עדיף? מרצה: עו"ד חיה לזר נוטקין.
      יום רביעי 10/5 בשעה 20:00

  • רכישות בטלפון ובאינטרנט – איפה הסכנות ואיך להיזהר ממלכודות שיווקיות?
    מרצה: עו"ד גיא דיין. יום רביעי 17/5 בשעה 20:00

חיה וגיא התנדבו ברוחב לב לשתף אותנו בידע הרב שצברו. הזדמנות טובה לבוא לשמוע.

מועדון זמן אישה: האיש והג'ינס
ביום שלישי 9/5 מפגש עם שי שנידרמן (בן זוגה של אסי אנוך), בוגר המחלקה לעיצוב בשנקר ויוצר טוטאלי ואובססיבי בבדי דנים(ג'ינס) בשילוב אריגים ופריטים נוספים. הטקסטיל משמש עבורו כלי רישום ופיסול. 9:30 כיבוד קל ,10:00 מתחילים.

אלזה בסלון למוסיקה קאמרית
ביום חמישי 11/5 נארח את "אנסמבל אלזה" – הרכב בינלאומי של נגנים מישראל ומגרמניה: הד ירון מאירסון, שרה כריסטיאן – כינור, מרים מנשרוב – ויולה, דניאלה שמר, וולנטין שארף – צ'לו, שלי עזרא – קלרינט, נעמן ווגנר – פסנתר.

ביצירות מאת שומאן, וובר וברהמס. פתיחת דלתות 19:15, תחילת הקונצרט 20:00.

מאמאנט: אמהות לביאות
זהו .רגע האמת. עונה שלמה בכינו, הזענו, השתטחנו וקמנו, צעקנו וקפצנו, השארנו בבית את הבעל ואת הילדים )או שסחבנו אותם אתנו למגרש( והכל בשביל הרגע הזה. הפלייאוף מתחיל ואתו – משחק חצי הגמר מול השכנה רמות מאיר. שני משחקים קשים נותרו כדי לשמור את הגביע בבית, כי המעמד מחייב. מחכים לכם למשחק חצי הגמר, בתופים ובחצוצרות .
רביעי הקרוב 10.5, בית ספר גוונים, שעה 20:00.

רותם סלע – מאמן, רחלי אנוך – קפטן, חן קרן, נעמי שמיר, זוהר בקאל, מיכל מאירי-שגב, טל-לי רגב, מורן נווה, איריס סלע, פאולה קוטלי ואסתר מאיו (גני הדר).

 זהירות: חופרים בשכונה
ביום ראשון הקרוב יתחילו עבודות בשכונת ראשונים לצורך חידוש תשתיות חשמל. יבוצעו חפירות למשך שבוע, אנא היו ערניים והיזהרו מתעלות פתוחות.   תודה, החשמליה 

פחות זיהום, יותר כיף: ל"ג בעומר
לקראת החג הקרב ,חברו התרבות והוועדה לאיכות הסביבה לאירוע ל"ג בעומר משותף ראשון שיתקיים במוצ"ש 5/13 בשעה 17:30. כדי לצמצם כמה שאפשר את המדורות הרבות המזהמות את האטמוספירה בצורה בלתי הפיכה, אנו מזמינים את כולם למדורה אחת משותפת ושמחה בחניית הרפת )לצד הבוסתן(. בתכנית: לחמנייה, נקניקייה, תפוחי אדמה במדורה, סיורי טבע לילדים ,הפעלה משמחת ופינת ג'ימבורי לקטנטנים. מזמינים להביא עוגות מעשה ידיכם לשולחן המשותף.
נתראה!   תרבות והוועדה הירוקה 

שירות סלקום נען: שינויים זמניים
החל מ-7/5 אני יוצאת לחופשת לידה .קובי יחליף אותי החל מ-16/7.

למשך הימים שבין 16-17/5, במקרים דחופים, ניתן יהיה לפנות למשרד ולקבל סיוע .ניתן גם לפנות למוקד השירות של סלקום *123, או להגיע למרכז השירות בקניון רחובות.
תודה על ההבנה והסבלנות, מאריאנה – נתא"ם 

עצמאות: רגע אחרי איסוף הכיסאות
לאחר חששות לא מועטים ולבטים של מספר שנים צפופות, קבלנו החלטה שהתקבלה בברכה ועברה בהצלחה – העברת הטקס לדשא קט-רגל שהצליח להכיל במה גדולה ,1200 מקומות ישיבה ושפע מקום לעמידה ולישיבה על הדשא. אני לא יודעת אם הדשא שלנו ירוק יותר, מה שבטוח – הוא מלא יותר…
תודה לכל הרבים שלקחו חלק, על הבמה ומאחוריה. אחד המדדים שאני מגדירה כהצלחה הוא כמות המשתתפים וטווח הגילים – והשנה היו עשרות.
תודה לכולכם, אתם מרגשים אותי, משמחים אותי ונותנים לי כוח להמשיך.

ותודה קטנה (בצניעות בלי שירגיש) לכותב הצללים של הטקס, בן קרן. תודה לך על הכתיבה היפה.
רעיה

ולך מנהלת התרבות – ששומרת לנו את הראש מעל המים (עד שתיפתח הבריכה) שמתחזקת את הגאווה המקומית (שזורמת בדי.אן.איי ועדיין אנחנו אוהבים שמשמנים אותה) ושבאופן כללי משמחת לבב אנוש ומצליחה להפתיע, לחדש ולרגש, גם כשכבר נדמה שראינו הכול. תודה! 

אבי החיילים הבודדים
קיבוץ נען מצטרף לברכות להענקת פרס ישראל על מפעל חיים לצביקה לוי אבי החיילים הבודדים .צביקה, בן 69, חבר קיבוץ יפעת שבעמק יזרעאל, מפעיל ב-21 השנים האחרונות את המיזם מטעם התנועה הקיבוצית, בשם "החיילים הבודדים בתנועה הקיבוצית". על פעילותו זאת הוענק לו פרס ישראל לשנת תשע"ז, על מפעל חיים בשל תרומתו הייחודית למדינה ולחברה .לוי לא מוותר על מי שהוא מכנה "הילדים שלו "– החיילים הבודדים. לצד מאבק עיקש במחלת ניוון שרירים, הוא ממשיך להגיע לפגישות עם חיילים, בהן הוא משיא להם עצות.   דוגמא ומופת לכולנו!

 שורה להשראה:
“אתה לעולם לא תוכל לחצות את האוקיינוס עד שיהיה לך את האומץ  לאבד את מראה החוף”.
כריסטופר קולומבוס